NEROSTY.CZ

O firmě nerosty.cz

Kdo jsme a co u nás najdete

Firma NEROSTY.CZ byla založena počátkem roku 2008 a její činnost navazuje a rozvijí naše předchozí aktivity v oboru. Například internetový obchod RockShop (rockshop.mineral.cz) založený v roce 1997 byl prvním českým internetovým obchodem s minerály. Naše téměř patnáctileté zkušenosti a množství spokojených zákazníků z minulých dob i ze současnosti jsou nejlepší referencí kvality našeho zboží a vstřícného přístupu k našim zákazníkům.

část naší kolekce minerálů

Jmenujeme se NEROSTY.CZ a tím je jednoznačně definováno co je naší hlavní náplní. Snažíme se na českém trhu nabízet kvalitní sběratelské vzorky. Lesklé a barevné, takové, jaké je možné obdivovat pro jejich krásu. Kamenné poklady, které vytvořila naše matička země v dávné geologické minulosti. Naše expozice je v mnoha ohledech vyjímečná. Je pestrá a zajímavá a nejen podle našeho názoru stojí za návštěvu a za shlédnutí.

Nabídku minerálů doplňují fosílie a různě zpracovaný kámen. Na tomto místě není možné vyjmenovat náš kompletní sortiment. Máte-li zájem, prohlédněte si nabídku našeho internetového obchodu. I když v něm prezentujeme jen část naší kolekce, získáte jasnou představu o tom co si u nás můžete prohlédnout (a také zakoupit) při osobní návštěvě.


leštěné kameny a kyvadla

Co u nas nenajdete a co neumíme

V první řadě padělky. V současné době jsou na českém trhu k sehnání, dalo by se říct, téměř ideální estetické vzorky především vzácných barevných turmalínů a berylů narostlých na matrixu. Jedná se o téměř dokonalé padělky. Krystaly jsou zručným padělatelem do podložky vlepeny tak, že ani zkušený sběratel vybaveny lupou není schopný takový padělek rozpoznat.

Běžně u nás nenajdete poškozené či tuctové vzorky. Nic však neplatí absolutně a tak čas od času máme v nabídce i ukázky s nějakým drobnějším poškozením nebo kazem na kráse. Na každé poškození nabízeného vzorku jednoznačně upozorňujeme v průvodním textu nabízené položky. Vzorky pro méně náročné sběratele nabízíme v samostatné kolekci levných nerostů.

Nenajdete u nás nejlevnější kameny. Proč? Nakupujeme a dále prodáváme vše pouze v nejvyšší možné kvalitě. Neprodáváme lepené kameny. Naše křišťály nemají zabrušované krystaly. Fosílie z naší nabídky jsou buď ve stoprocentním stavu a nebo jen minimálně rekonstruované, nejsou to plastové bábovičky. Zpracované kameny nakupujeme v pestrých barvách a bez kazů. Slovy klasika neprodáváme nepovedené obrazy ... Ceny dobrých kusů se od ceny běžných ukázek liší při našem nákupu i o několik řádů a tomu samozřejmě odpovídají naše prodejní ceny.

Jsme plátci DPH a odvádíme státu i další daně a poplatky. Vzhledem k tomu, že prodejem minerálů nelegalizujeme příjmy z jiných činností neumíme prodávat levněji než nakupujeme.

Na našich internetových stránkách nenajdete desítky reakcí od spokojených zákazníků. Spokojené zákazníky považujeme za samozřejmost a ne za něco vyjímečného co by stálo za zveřejnění a s čím bychom se měli chlubit. Nicméne i nás těší když nám příjde od spokojeného zákazníka pozitivní rekace.

Nenajdete u nás sál plný ametystu z jedné lokality. Snažíme se aby naše nabídka byla pestrá a neomezovala se jen na pár nejběžnějších minerálních druhů v sice krásném ale vzhledem k množství dostupných kusů fádním vývoji. V naší galerii představujeme vybrané vzorky minerálů z mnoha lokalit.

Co nabízíme?

Naší filozofií je přinášet zákazníkům plný servis, poskytnout poradenství při výběru a možnost volby z širší nabídky. Snažíme se vyjít maximálně vstříc Vašim požadavkům a doplňovat náš sortiment zbožím dle Vašich přání. Umíme vyhledat a dovézt vzorky dle Vašich specifických požadavků. Dohodnuté je pro nás zavazující.

Naši nabídku neustále doplňujeme a tak při každé Vaší návštěvě u nás můžete nalézt právě to, co dlouho hledáte a co Vás hned na poprvé osloví.

I když je naše nabídka primárně určena pro koncové zákazníky, můžeme část našeho sortimentu nabídnout za výhodné ceny dalším obchodníkům.

akceptujeme platební karty

Chcete si u nás něco koupit? Zásilky zasíláme poštou či PPL. Ideální je však osobní odběr v naší kamenné provozovně. Přijímáme platby v českých korunách a eurech. Akceptujeme všechny běžné platební karty.

Přijďte se podívat! Těšíme se na Vaši návštěvu.


nerosty.cz křišťál nerosty.cz fosílie amonit

nerosty.cz selenit lampy nerosty.cz koule a leštění amoniti

Přijímáme platební karty, české koruny a eura

akceptujeme platební karty

Kámen v mnoha podobách

stálá prodejní výstava, kamenný obchod, internetový obchod

pro sběratele * esoteriky * léčitele * krásný byt * pro radost


Přijďte se podívat! Těšíme se na Vaši návštěvu.


Volba jazyka

Nerosty, fosílie, šperky a výrobky z kamene
 mobil & tablet 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. ::: GDPR - Informace o zpracování osobních údajů