ametrín

ametrín

  •  
  •  
  •  


Cena včetně DPH 21%
cena za 1 kus: 180 Kč - € 7.3
DRCENÉ KAMENY ::: Předchozí položka výběru DRCENÉ KAMENY ::: Přehled všech položek výběru DRCENÉ KAMENY ::: Následující položka výběru

 

Kameny o velikosti 2 až 4 cm vhodné jako dekorativní do lamp, váz, fontán, bazénků apod. Kameny jsou baleny v sáčcích po 0,5 kg.

Obrázek je ilustrativní, konkrétní kus může vypadat mírně odlišně. Vybarvení a struktura kamene mohou být z důvodu variability přírodního materiálu i výrazně odlišné. V každém případě od nás obdržíte pečlivě vybraný kus bez výrazných kazů a vad.
drcené kameny - ametrín, #633, 180 Kč
Ametrín

Odrůda křemene, ve kterém se střídá fialová a žlutá barva. Názvem je složenina z názvů fialového ametystu a žlutého citrínu. Vyskytuje se velmi vzácně, většinou je vyráběn žíháním zonálních ametystů.

Účinky a vlastnosti:

Vhodný pro podboruduchovní čistotu, vnitřní klid a pro hlubokou meditaci a proti bolesti, duševnímu přepětí, poruchám látkové výměny a užívacího ústrojí.ametrín - mohlo by vás zajímat:

Volba jazyka

Nerosty, fosílie, šperky a výrobky z kamene
 mobil & tablet 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. ::: GDPR - Informace o zpracování osobních údajů