turmalín

turmalín

  •  
  •  
  •  


Cena včetně DPH 21%
cena za 1 kus: 180 Kč - € 7.4
DRCENÉ KAMENY ::: Předchozí položka výběru DRCENÉ KAMENY ::: Přehled všech položek výběru Následující položka výběru

 

Kameny o velikosti 2 až 4 cm vhodné jako dekorativní do lamp, váz, fontán, bazénků apod. Kameny jsou baleny v sáčcích po 0,5 kg.

Obrázek je ilustrativní, konkrétní kus může vypadat mírně odlišně. Vybarvení a struktura kamene mohou být z důvodu variability přírodního materiálu i výrazně odlišné. V každém případě od nás obdržíte pečlivě vybraný kus bez výrazných kazů a vad.
drcené kameny - turmalín, #646, 180 Kč
Turmalín

Název pochází ze sinhalského výrazu turamali - přitahující popel.

Účinky a vlastnosti:

Ochranný kámen, jenž odvádí negativní energii všeho druhu, vtahuje do sebe nepříznivé působení jiných lidí, jejich nenávist a zlobu, takže nás se příliš nedotýká, odstraňuje stres, navozuje pozitivitu, podporuje tvůrčí myšlení, deaktivuje patogenní zóny, ničí škodlivé záření přístrojů a počítačů.

Posiluje imunitu, chrání před virovými onemocněními, potlačuje bolesti, posiluje nervový systém, chrání svaly a šlachy.turmalín - mohlo by vás zajímat:

Volba jazyka

Nerosty, fosílie, šperky a výrobky z kamene
 mobil & tablet 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. ::: GDPR - Informace o zpracování osobních údajů