Cena včetně DPH 21%
cena za 1 kus: 150 Kč - € 6.2
HMATKY S VYBRÁNÍM ::: Předchozí položka výběru HMATKY S VYBRÁNÍM ::: Přehled všech položek výběru HMATKY S VYBRÁNÍM ::: Následující položka výběru

Šířka
4 cm
Výška
3 cm
Hloubka
1 cm
Hmotnost
17 g
 

Oboustranně leštěný jadeit nepravidelného tvaru s vybráním pro jeho lepší uchopení.

Uvedené rozměry a hmotnost jsou pouze orientační, velikost a tvar kamenů vykazuje značné odchylky od uvedených hodnot.

Obrázek je ilustrativní, konkrétní kus může vypadat mírně odlišně. Vybarvení a struktura kamene mohou být z důvodu variability přírodního materiálu i výrazně odlišné. V každém případě od nás obdržíte pečlivě vybraný kus bez výrazných kazů a vad.
O materiálu a zpracování Originální výrobek s velkým podílem ruční práce. I když se jedná o velmi pečlivě vybraný kus mohou na něm být patrné drobné nerovnosti, prasklinky a další znaky, typické pro daný materiál a způsob zpracování. Zákazníkům s vysokými nároky na jakost použitého materiálu či absolutní dokonalost provedení doporučujeme osobní výběr v naší provozovně.
hmatky s vybráním - jadeit, hmatka, #735, 150 Kč
Jadeit

Jadeit je astrologicky přisuzován těmto znamením:

  • 19.2.-20.3.-Ryby
  • 23.9.-22.10-Váhy

Účinky a vlastnosti:

Pro štěstí, dlouhý život a vnitřní mír. Podporuje funkci srdce. Chrání proti všemu zlému, duševnímu neklidu, infekčním a chřipkovým onemocněním.



jadeit - mohlo by vás zajímat:

Volba jazyka

Nerosty, fosílie, šperky a výrobky z kamene
 mobil & tablet 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. ::: GDPR - Informace o zpracování osobních údajů