Cena včetně DPH 21%
cena za 1 kus: 35 Kč - € 1.4
TROMLOVANÉ KAMENY ::: Předchozí položka výběru TROMLOVANÉ KAMENY ::: Přehled všech položek výběru TROMLOVANÉ KAMENY ::: Následující položka výběru

Šířka
1.5 cm
Výška
1 cm
Hloubka
1.5 cm
Hmotnost
3 g
 

Nepravidelné a různě velké drobné ploché valounky sokolího oka. Tromlovaný kámen.

Fotografováno na misce o průměru 5.5 cm. Uvedené rozměry a hmotnost jsou pouze orientační, velikost a tvar kamenů vykazuje značné odchylky od uvedených hodnot.

Obrázek je ilustrativní, konkrétní kus může vypadat mírně odlišně. Vybarvení a struktura kamene mohou být z důvodu variability přírodního materiálu i výrazně odlišné. V každém případě od nás obdržíte pečlivě vybraný kus bez výrazných kazů a vad.
tromlované kameny - sokolí oko, #544, 35 Kč
Sokolí oko

Sokolí oko je pojmenováno podle jeho vzhledu. Připomíná duhovku oka, má modrozelenou nebo modrošedou barvu. Je to křemen prorostlý jiným nerostem, v tomto případě krokydolitem a má charakteristickou vláknitou hedvábnou strukturou.

Účinky a vlastnosti:

Pomáhá při nemocech plic.sokolí oko - mohlo by vás zajímat:

Volba jazyka

Nerosty, fosílie, šperky a výrobky z kamene
 mobil & tablet 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. ::: GDPR - Informace o zpracování osobních údajů