Cena včetně DPH 21%
cena za 1 kus: 50 Kč - € 2.1
TROMLOVANÉ KAMENY ::: Předchozí položka výběru TROMLOVANÉ KAMENY ::: Přehled všech položek výběru TROMLOVANÉ KAMENY ::: Následující položka výběru

Šířka
2 cm
Výška
1.5 cm
Hloubka
1.5 cm
Průměr
cca 2 cm
Hmotnost
8 g
 
Stát

Nepravidelné a různě velké valounky z nepravého citrínu, vyrobeného zahříváním ametystu. Tromlovaný kámen.

Fotografováno na misce o průměru 5.5 cm. Uvedené rozměry a hmotnost jsou pouze orientační, velikost a tvar kamenů vykazuje značné odchylky od uvedených hodnot.

Obrázek je ilustrativní, konkrétní kus může vypadat mírně odlišně. Vybarvení a struktura kamene mohou být z důvodu variability přírodního materiálu i výrazně odlišné. V každém případě od nás obdržíte pečlivě vybraný kus bez výrazných kazů a vad.
tromlované kameny - citrín, zahřívaný ametyst, #550, 50 Kč
Citrín

Citín je žlutou odrůdou křemene. Jeho jméno pochází od typické barvy kamene - citrus. Většina citínů na trhu je vyráběna žíháním z ametystu, takový má však načervenalý nádech. Pravý citrín je světle žlutý až kouřově žlutý.

Citrín je astrologicky přisuzován těmto znamením:

  • 21.5.-20.6.-Blíženci
  • 22.7.-22.8.-Lev
  • 23.8.-22.9.-Panna
  • 23.9.-22.10-Váhy

Účinky a vlastnosti:

Starším lidem dodává energii, chrání před negativními účinky záření a pomáhá při depresi, nervozitě a únavě.citrín - mohlo by vás zajímat:

Volba jazyka

Nerosty, fosílie, šperky a výrobky z kamene
 mobil & tablet 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. ::: GDPR - Informace o zpracování osobních údajů