Cena včetně DPH 21%
cena za 1 kus: 140 Kč - € 5.7
NÁHRDELNÍKY 40 CM ::: Předchozí položka výběru NÁHRDELNÍKY 40 CM ::: Přehled všech položek výběru NÁHRDELNÍKY 40 CM ::: Následující položka výběru

Obvod
40 cm
 

Náhrdelník z drobných vrtaných kamínků.

Obrázek je ilustrativní, konkrétní kus může vypadat mírně odlišně. Vybarvení a struktura kamene mohou být z důvodu variability přírodního materiálu i výrazně odlišné. V každém případě od nás obdržíte pečlivě vybraný kus bez výrazných kazů a vad.
náhrdelníky 40 cm - citrín, náhrdelník sekaný, #1070, 140 Kč
Citrín

Citín je žlutou odrůdou křemene. Jeho jméno pochází od typické barvy kamene - citrus. Většina citínů na trhu je vyráběna žíháním z ametystu, takový má však načervenalý nádech. Pravý citrín je světle žlutý až kouřově žlutý.

Citrín je astrologicky přisuzován těmto znamením:

  • 21.5.-20.6.-Blíženci
  • 22.7.-22.8.-Lev
  • 23.8.-22.9.-Panna
  • 23.9.-22.10-Váhy

Účinky a vlastnosti:

Starším lidem dodává energii, chrání před negativními účinky záření a pomáhá při depresi, nervozitě a únavě.citrín - mohlo by vás zajímat:

Volba jazyka

Nerosty, fosílie, šperky a výrobky z kamene
 mobil & tablet 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. ::: GDPR - Informace o zpracování osobních údajů